auto opravy
přihlášení registrace můj účet info
obecné informace databáze oprav poradna
Stránky www.autoopravy.eu jsou určeny nám všem, kteří si občas na svém voze něco opravíme nebo upravíme, ale i těm co se jen o automobily zajímají. Na českém internetu je možno některé postupy oprav a další informace nalézt, ale bývá to zdlouhavé a nalezené stránky se věnují většinou jen jedné značce, nebo dokonce jen jednomu typu vozidla. Pokud se nám zde podaří vytvořit rozsáhlou databázi oprav a informací, pomůže to nám všem, každý jistě občas potřebuje informace o postupu opravy, se kterou se dosud nesetkal. Každý, kdo se k nám chce přidat a přispět nějakým návodem, radou, nebo požádat o radu, se může zaregistrovat a příspěvek jednoduše vložit. Informace jsou přístupné všem zcela zdarma.

Vložení článku:
Pro vložení příspěvku je nutno se registrovat. Následuje napsání článku a příprava fotografií nebo obrázků (pokud jsou k dispozici). Pro napsání článku je vhodné použít jakýkoli program pro práci s textem (WordPad, Poznámkový blok) a článek si průběžně zálohovat. Fotografie a obrázky upravte na vhodnou velikost, maximálně do 130KB a uložte do formátu jpg (GIMP, Photoshop). Když je vše připraveno, je možné se přihlásit k Vašemu účtu a vstoupit do sekce pro vložení článku. Do příslušných textových polí se zkopíruje nadpis a text článku. Dalším krokem je vložení fotografii, fotografie vkládáme postupně tak, jak se pak mají zobrazovat. Nakonec vše odešleme. Po schválení (do dvou pracovních dnů) bude článek zobrazován návštěvníkům stránek.

Vložení dotazu a odpovědi do poradny:
Vložení dotazu i odpovědi je umožněno pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům. Dotaz položíte snadno přes vlastní uživatelský účet. Odpověď se vkládá přímo pod dotaz v poradně.

Podmínky užívání:
Registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky, ty mohou být v Českém nebo Slovenském jazyce. Registrovat se může kdokoli. Každý má právo využít informace a data uvedená na tom tomto webu, ale pouze pro svou potřebu, je zakázáno obsah dále šířit. Provozovatel neodpovídá za zveřejněný obsah a využití zde uvedených informací je na zvážení každého jednotlivce. Je zakázáno vkládat jakékoli nevhodné texty (vulgární výrazy, urážky,..) a další nevhodné materiály (pornografie, propagace zakázaných hnutí,..). Je zakázáno vkládat příspěvky porušující autorské právo. Každý odpovídá sám za příspěvek, který vložil. Provozovatel si vyhrazuje právo s vloženými příspěvky nakládat dle svého uvážení.
podrobné vyhledávání

rss
© všechna práva vyhrazena provozovatel

www.autokap.cz